Rovio Pet Foods Tero Rovio

Tero Rovio

Perustaja

 

Puh. 0500 741 679
tero.rovio@roviopetfoods.fi

Rovio Pet Foods Susanna Särkijärvi

Susanna Särkijärvi

Tuotekehityspäällikkö

 

Puh. 044 901 6506
susanna.sarkijarvi@roviopetfoods.fi

Johannes Ruuni

Valmistusprosessin asiantuntija ja tuotantopäällikkö

 

johannes.ruuni@roviopetfoods.fi

Rovio Pet Foods Eeva Lehtonen

Eeva Lehtonen

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

 

Puh. 044 777 6690

eeva.lehtonen@roviopetfoods.fi

Juulia Salonen

Myynti – ja markkinointipäällikkö

Puh. 050 576 5875

juulia.salonen@roviopetfoods.fi

Rovio Pet Foods Mika Vainio

Mika Vainio

Järjestelmäasiantuntija

 

Puh. 0500 824 646

mika.vainio@roviopetfoods.fi

Kari Vuorinen

Prosessinhoitaja

Mari Nieminen

Global Trade operations

 

Tel. +358 44 777 66 92

mari.nieminen@roviopetfoods.fi

Rekrytointi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.