Rovio Pet Foods Tero Rovio

Tero Rovio
Perustaja

Puh. 0500 741 679
tero.rovio@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ
Rovio Pet Foods Susanna Särkijärvi

Susanna Särkijärvi
Tuotekehityspäällikkö

Puh. 044 901 6506
susanna.sarkijarvi@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ

Johannes Ruuni
Valmistusprosessin asiantuntija ja tuotantopäällikkö

johannes.ruuni@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ
Rovio Pet Foods Eeva Lehtonen

Eeva Lehtonen
Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

Puh. 044 777 6690

eeva.lehtonen@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ

Juulia Salonen
Myynti – ja markkinointipäällikkö

Puh. 050 576 5875

juulia.salonen@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ
Rovio Pet Foods Mika Vainio

Mika Vainio
Järjestelmäasiantuntija

Puh. 0500 824 646

mika.vainio@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ

Mari Nieminen
Global Trade operations

Tel. +358 44 777 66 92

mari.nieminen@roviopetfoods.fi

LUE LISÄÄ

PIENELÄINKLINIKKA Rovio Vet

Rovio Vet on osa Rovio Pet Foodsia ja sen vastaanotto toimii samassa osoitteessa tehtaamme yhteydessä.

Rovio Vetin henkilökuntaan ja toimintaan pääset tutustumaan täällä:

LUE LISÄÄ